ubezpieczenia@sns-lazarczyk.pl
+48 505 777 150

Radziszów, ul. Brzegi 6
+48 534 069 559

Skawina, ul. Korabnicka 43
+48 534 150 359

Oblicz ubezpieczenie OC/AC

Dane osobowe

Imię i nazwisko*
Adres e-mail*
Telefon*
Prawo jazdy*
Wartość pojazdu[PLN]*

Dane pojazdu

Nr rejestracyjny pojazdu*
Marka pojazdu*
Model pojazdu*
Numer nadwozia VIN*
Rok produkcji*
Data pierwszej rejestracji*
Data zakupu pojazdu
Pojemność silnika*
Moc silnika*
Rodzaj paliwa*
Ilość miejsc*
Rodzaj pojazdu*
Dopuszczalna masa całkowita*
Przebieg pojazdu*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ubezpieczenia Łazarczyk Multiagencja (NIP: 9442057993) moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu przedstawienia Ci ofert ubezpieczeniowych oraz zawarcia i realizacji umowy. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne. Wypełnienie formularza i pozostawienie danych kontaktowych oznacza zgodę na kontakt telefoniczny lub przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną
Zgadzam się na przetwarzanie przez Ubezpieczenia Łazarczyk podanego przeze mnie adresu e-mail w celu otrzymywania Newslettera dotyczącego ofert ubezpieczeniowych.
Zgadzam się na przetwarzanie przez Ubezpieczenia Łazarczyk moich danych osobowych w celach marketingu podmiotów współpracujących z Ubezpieczenia Łazarczyk, zgoda ta oznacza, że może Pan/Pani otrzymywać informacje handlowe dotyczące innych produktów finansowych oraz ubezpieczeniowych.
Zgadzam się na przetwarzanie przez Ubezpieczenia Łazarczyk moich danych osobowych w celach otrzymywania powiadomień o charakterze informacyjnym dotyczących np. zbliżającego się końca badań technicznych. Chciałbym otrzymywać takie powiadomienia za pomocą e-mail, sms
Zgadzam się na przetwarzanie przez Ubezpieczenia Łazarczyk moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, sms, e-mail), zgoda ta oznacza, że Agent może się skontaktować za pomocą telefonu, sms, e-mail z Panią/Panem w celu przedstawienia oferty przygotowanej dla Pani/Pana.
Pola oznaczone * są wymagane

Kontakt

505 777 150

Potrzebujesz pomocy?
Ubezpieczenia Łazarczyk