ubezpieczenia@sns-lazarczyk.pl
+48 505 777 150

Radziszów, ul. Brzegi 6
+48 534 069 559

Skawina, ul. Korabnicka 43
+48 534 150 359

Ubezpieczenia dla firm

Ubezpieczenie dla Firm – Firmy ubezpieczają praktycznie wszystko. Począwszy od OC – aby zabezpieczyć się przed roszczeniami osób trzecich w związku z prowadzoną działalnością. Ubezpieczenie podstawowe chroni przed podstawowymi zdarzeniami jak upadek klienta na mokrej podłodze, która nie była oznaczona znakiem śliska powierzchnia lub na nie odśnieżonym chodniku. Ubezpieczenie można rozszerzać w zależności o branży prowadzonej działalności (np. budowlano montażowe, jazd próbnych dla warsztatów samochodowych).

Ubezpieczenie majątku firmy – Od nieruchomości, wyposażenie z elektroniką włącznie po środki obrotowe. Wariantów jest sporo (mogą to być podstawowe ryzyka, a może być polisa typu ALL RISK), można dopasować ubezpieczenie do potrzeb klienta, jak również do kieszeni.

Ubezpieczenie na życie (grupowe w Firmie) – dostępne są otwarte grupy gdzie każdy może przystąpić z osobna, ale przy gdy w firmie pracują 3 osoby (właściciel +dwóch pracowników) możemy przygotować indywidualne ubezpieczenie dopasowane do potrzeb. Właściciel w takich przypadkach może wybierać dużo wyższe sumy ubezpieczenia. W przypadku dużych rozbieżności w potrzebach pracowników (np. komuś bardziej zależy na świadczeniu za urodzenie dziecka a komuś na innych świadczeniach) można zrobić podstawowy pakiet, który ma każdy, a do niego indywidualnie dobiera się dodatki.

Kontakt

505 777 150

Potrzebujesz pomocy?
Ubezpieczenia Łazarczyk